شرکت یارا پژوهش فناور صدرا

درباره شرکت یارا پژوهش فناور صدرا

درباره شرکت یارا پژوهش فناور صدرا

 

زيست فناوري (بیوتکنولوژی)، يكي از فناوري‌های بسیار پويا بوده كه توجه به آن در اسناد بالادستي متعددي نظير سند چشم‌انداز بيست ساله در افق 1404، سياست‌هاي كلي برنامه چهارم و پنجم توسعه و بيانات مقام معظم رهبري مورد تأكيد قرار گرفته است. ابداع و كاربرد روش‌هاي مختلف بیوتکنولوژی از قبيل کشاورزی هسته‌ای، اصلاح مولكولي و مهندسي ژنتيك، باعث ايجاد تحول عظيم در عرصه علوم زيستي از قبيل كشاورزي، پزشكي، منابع طبيعي و محيط‌زيست شده است و در كمتر از يك دهه، توليدات متنوع زیست فناوری نتايج بسيار درخشان خود را به منصه ظهور رسانده است. بسیاری از كشورهاي صنعتي و توسعه‌ يافته و حتي برخي از كشورهاي در حال توسعه، توانسته‌اند در اين زمينه به مرحله بهره‌برداري‌هاي تجاري و اقتصادي برسند.

شرکت یارا پژوهش‌فناور صدرا با برند تخصصی یارصد، سعی نموده تا با تجربه بیش از 15 ساله مدیران خود در حوزه اصلاح‌نباتات، فراوری و بیوتکنولوژی گیاهان زراعی و دارویی و با بهره‌مندی از تجارب و تخصص اساتید، کارشناسان و پژوهشگران دانشگاهی خود، به معرفی و عرضه برندهای باکیفیت غذایی و دارویی در سطح ملی و بین‌المللی بپردازد.
این شرکت که با شعار “همه‌چی با سلامتی شروع میشه… ❤“، تولید بیش از 60 تن کینوا و بیش از 20 تن تخمه کاغذی کشور را در سطح زیرکشتی به وسعت 70 هکتار از اراضی تحت مالکیت خود، در حال انجام دارد، چندین پروژه تولید داروهای گیاهی را نیز برای مقابله با بیماری‌های عفونی و سرطانی کشور آغاز نموده تا علاوه‌بر عرضه محصولات سالن غذایی همچون “کینوای سفید، کینوای سیاه، آرد کینوا، کینوای برشته، نمک سبز و چندین فراورده منحصربه فرد گیاهی دیگر در این حوزه”، سهم بسزایی در سلامت دارویی مردم عزیزمان، داشته باشد.
شود. برای خوش طعم شدن کینوا می‌توانید به آن مقداری لیمو ترش، آب نارنج و.. اضافه کنید.