شرکت یارا پژوهش فناور صدرا

فهرست مطالب

خلاصه نوشته

مفهوم نشان سیب سلامت

به دلیل این که سیب نشانه ی سلامتی است، سازمان غذا و دارو این نشان را برگزیده است. این نماد از دو رنگ آبی و سبز تشکیل شده است.

برگ سبز  که به شکل چشم در میان لوگوی سیب سلامت و به رنگ سبز طراحی شده بیانگر نظارت سازمان غذا و دارو در جهت سلامت مصرف کننده ها است.

اگر دقت کنید این سیب به شکل حروف F , D  طراحی شده است که در سمت چپ F  حرف اول  FOOD   به معنای غذا است. و در سمت راست D حرف اول کلمه ی DRUG به معنی دارو می باشد.

 وظیفه سازمان غذا و دارو

سازمان غذا و دارو، مسئول حفاظت از سلامت عمومی با حصول اطمینان از ایمنی، کارآیی و امنیت مواد غذایی و داروهای دامپزشکی، محصولات زیستی و وسایل پزشکی است. این سازمان همچنین مسئول تنظیم تولید، بازاریابی و توزیع مواد غذایی برای محافظت از سلامت عمومی است. سازمان غذا و دارو ، مسئول پیشرفت سلامت عمومی نیز می باشد، همچنین سازمان غذا و دارو با کمک به سرعت نوآوری هایی که محصولات پزشکی را موثر، ایمن تر و مقرون به صرفه تر می سازد  به پیشرفت سلامت عمومی مردم کمک می کند و با کمک به مردم می تواند به اطلاعات دقیق و مبتنی بر دانش که برای استفاده و نگهداری و بهبود محصولات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند برسد. این سازمان در ۱۳۸۹ تشکیل شد. مسولیت مدیریت و نظارت بر این سازمان بر عهده معاون غذا و دارو وزارت بهداشت می باشد.

شرکت یارصد و سیب سلامت

سیب سلامت موضوعی است که برای ما خیلی اهمیت دارد ما نیز مجوز های لازم سیب سلامت را کسب کردیم که شما میتوانید انها را پیگیری کنید

کینوا پوست کنده خام : 1970/ظ/35

کینوا پوست کنده برشته : 1971/ظ/35

آرد کینوا : 1972/ظ/35

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.