اینماد شرکت یارصد

توضیحی مختصر درمورد اینما و اهمیت آن و اینماد شرکت یارصد

ای‌نماد

اینماد چیست و چه کاربردی دارد؟

اینماد مجوزی است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک به فروشگاه‌های اینترنتی واجد شرایط و تابع قوانین سایبری، اعطا می‌شود. اینماد که نماد اعتماد الکترونیکی نامیده می‌شود، نشان دهنده‌ قانونی بودن فروشگاه است و باعث جلب اعتماد خریدار می‌شود. در واقع اهمیت اینماد حس اعتمادی است که به مشتری برای خرید مطمئن می‌دهد. اینماد توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعتبار یک ساله صادر می‌شود و در صورت پایبندی فروشگاه به قوانین و عدم دریافت شکایات مردمی، تمدید خواهد شد.

اهمیت اینماد در جلوگیری از کلاهبرداری و اعتماد سازی

ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی، شناسایی مالکان حقوقی یا حقیقی کسب و کارها، تایید صلاحیت مالک‌ها، پرداخت اینترنتی امن و امکان پیگیری و شکایت مشتریان در صورت بروز مشکل از علل اهمیت اینماد محسوب می‌شود. خرید اینترنتی یک فرآیند جدید و رو به رشد در دنیای مجازی است که برای بسیاری از افراد با اضطراب و ترس از خرید از سایت‌های کلاهبردار و نامطمئن همراه است. نماد اعتماد الکترونیکی به خریدار این اطمینان را می‌دهد که این فروشگاه یا استارتاپ تابع قوانین فضای سایبری ایران بوده و هر گونه مشکلی از طریق پلیس فضای مجازی( پلیس فتا) قابل پیگیری است.

تاثیر اینماد در اعتماد مشتریان

اهمیت اینماد زمانی مشخص می‌شود که بتوان با اطمینان گفت در خرید از فروشگاه‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی هیچ حقی از خریدار ضایع نخواهد شد و هر مشکلی در صورت پیش‌آمد، از طریق مراجع قانونی  قابل پیگیری است. خرید از فروشگاه‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی کاملا امن بوده و حقوق شما به عنوان مشتری کاملا رعایت خواهد شد. هنگام پرداخت در این فروشگاه‌ها، به درگاه اینترنتی امنی متصل می‌شوید و اطلاعات حساب شما محفوظ خواهد ماند. در صورت نارضایتی از محصول خریداری شده، فروشنده موظف است با تعویض محصول یا برگشت وجه پرداخت شده، رضایت شما را جلب نماید. در فروشگاه‌های فاقد اینماد، هیچ کدام از این موارد برای مشتری در نظر گرفته نمی‌شود. ممکن است هنگام پرداخت وجه، به درگاه ناامنی متصل شده و اطلاعات حساب بانکی شما لو برود و کلاهبردارها از حساب شما برداشت غیرقانونی داشته باشند. ممکن است محصول خریداری شده نامرغوب یا معیوب بوده و فروشنده هیچ تعهدی در قبال آن نداشته باشد. اهمیت اینماد در پیشگیری از این گونه اتفاقات کاملا اثبات شده و لازم است افراد از خرید از فروشگاه‌های اینترنتی فاقد این نماد، خودداری کنند.

یارصد و اینماد

با کلیک بر روی لوگوی زیر شما میتوانید وارد صفحه اینماد یارصد شوید

گاهی مشکلی در سیستم اینماد به وجود می اید و کد html از کار می افتد ما در زیر عکسی از صفحه رسمی اینماد قرار دادیم که تا تاریخ 24/03//1402 اعتبار دارد

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.