احتراما به اطلاع می‌رساند به منظور استفاده بهینه از خدمات سایت YARSAD  خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و مد‌نظر قرار دهید. ثبت نام در سایت YARSAD و استفاده از خدمات آن به این معنی است که شرایط و قوانین ذیل را پذیرفته و از آن آگاه می‌باشید، شایان ذکر است شرایط و قوانین جدید مندرج در این بخش، همواره جایگزین کلیه مندرجات گذشته محسوب می‌شوند.

سوالات متداول

تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سامانه YARSAD مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. سامانه YARSAD، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.

اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد.

کلیه محصولات عرضه شده در این سایت دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی است.همه محصولات طبق قوانین بهداشتی و مطابق با استانداردهای ملی جمهوری اسلامی ایران تولید و بسته بندی گردیده و قابل عرضه می باشد.

مشتری در هنگام استفاده از خدمات این سایت برای برقراری ارتباط با ما می تواند به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی مندرج در سایت، تلفنی با فروشگاه آنلاین YARSAD در تماس باشد و فروشگاه متعهد است که به سئوال ها و انتقاد و پیشنهادهای مشتری پاسخ دهد.

YARSAD  اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد.

همه آنچه در سایت YARSAD در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال YARSAD محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص YARSAD می‌باشد.کلیه حقوق سایت YARSAD شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد.مقالات ترجمه شده در وب سایتYARSAD به طور کاملا تخصصی ترجمه شده اند و متنی روان و تخصصی در اختیار شما قرار می گیرد.می توانید با مطالعه مقالات ترجمه شده آشپزی،خواص محصولات با محتوای مقاله آشنایی کافی را کسب کنید و در صورت تناسب با نیاز شما، از آن استفاده نمایید